Сьогодні в нашій бібліотеці було проведено годину пам’яті «Голоси дітей», присвячену Дню вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.
Під час заходу учасники вшанували пам’ять маленьких українців, чиї життя обірвала війна. Говорили про цінність дитинства, право кожної дитини на мирне та безпечне життя, переглянули тематичні матеріали та долучилися до хвилини мовчання.
«Голоси дітей» — це нагадування про те, що кожна дитина заслуговує на щасливе майбутнє, а пам’ять про невинні жертви назавжди залишиться в наших серцях.
