Інтерактивна година «Давайте дружити»

 9 червня, до Дня друзів, у бібліотеці була проведена інтерактивна година «Давайте дружити».

Під час заходу діти говорили про справжню дружбу, згадували якості хорошого друга, брали участь у цікавих іграх та із задоволенням відповідали на запитання тематичної вікторини. Учасники проявили кмітливість, активність та гарний настрій.

Захід подарував усім багато позитивних емоцій і ще раз нагадав, що дружба, взаємоповага та підтримка роблять наше життя яскравішим і добрішим.

#ДеньДрузів #ДавайтеДружити #Бібліотека 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.