9 червня, до Дня друзів, у бібліотеці була проведена інтерактивна година «Давайте дружити».
Під час заходу діти говорили про справжню дружбу, згадували якості хорошого друга, брали участь у цікавих іграх та із задоволенням відповідали на запитання тематичної вікторини. Учасники проявили кмітливість, активність та гарний настрій.
Захід подарував усім багато позитивних емоцій і ще раз нагадав, що дружба, взаємоповага та підтримка роблять наше життя яскравішим і добрішим.
#ДеньДрузів #ДавайтеДружити #Бібліотека







Немає коментарів:
Дописати коментар
Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.